Poprostu NICE

Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel

Poprostu NICE

Gdzie kupić?

LEROY MERLINFirma Leroy Merlin rozpoczęła działalność w roku 1923 we Francji. Od 1979 jest stowarzyszona z rodzinną grupą finansową Association Familiale Mulliez (AFM). W 2006 r. z firm branży budowlanej, które należały do AFM, utworzono GROUPE ADEO. Obecnie jest to drugi w Europie i czwarty na świecie dystrybutor w tej branży.

W skład GROUPE ADEO wchodzą duże sklepy budowlano-dekoracyjne - Leroy Merlin, małej i średniej wielkości sklepy (AKI, Bricocenter, Weldom), sklepy-składy (Bricoman, Bricomart) i inne (DomPro, Zodio Kbane). W 2010 GROUPE ADEO to 58 000 pracowników i 20 przedsiębiorstw w 9 krajach. W Polsce firma Leroy Merlin rozpoczęła działalność w 1994 roku, a w 1996 roku otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. W 2012 roku Leroy Merlin w Polsce to 43 sklepy w dużych i średnich miastach, o powierzchni handlowej od 6,0 do 18 tysięcy m2.

Polityką firmy jest promowanie i wspieranie lokalnych dostawców i przedsiębiorców. To dlatego ponad 80% towarów oferowanych w sklepach Leroy Merlin pochodzi od sprawdzonych polskich producentów i dystrybutorów.

OBI to międzynarodowy koncern o 40-letniej tradycji. W Europie zarządza ponad 500 marketami: przede wszystkim w Niemczech, a także w Austrii, Bośni - Hercegowinie, Czechach, Rosji, Słowenii, Szwajcarii, na Węgrzech i we Włoszech. W Polsce pod marką OBI działa już 46 marketów. Pierwszy z nich otwarto w 1998 r. w Tychach. Od tego czasu wciąż otwierane są nowe obiekty, a Zarząd OBI nadal planuje dalszy, intensywny rozwój sieci w Polsce.

O tym skąd wzięła się nasza nazwa i logo-bóbr, krążą prawdziwe legendy. Wbrew pozorom nie jest to akronim, a fonetyczny zapas słowa „hobby" wymawianego po francusku. To właśnie od pewnych Francuzów założyciele firmy kupili logo i nazwę, wiążąc sylwetkę sympatycznego bobra z siecią marketów budowlanych, znanych w całej Europie.

OBI to niekwestionowany lider rynku artykułów budowlanych, a sukces zawdzięcza odpowiednio dobranemu asortymentowi, dobrej orientacji w potencjale i potrzebach rynków lokalnych oraz bogatej ofercie usług. W marketach OBI pomagamy naszym Klientom w realizacji marzeń o wybudowaniu i urządzeniu domu, pamiętając jednocześnie, że dom to nie tylko cztery ściany, ale również rodzina, bezpieczeństwo i wygoda. Dlatego nasza oferta to ponad kilkadziesiąt tysięcy artykułów, które mogą być pomocne przy budowie, remoncie, czy urządzaniu domu i ogrodu. Markety OBI to także inspiracje i fachowe doradztwo.

Oferta automatyki Master dostępna jest dla klientów wszystkich sklepów OBI. Lokalizacje sklepow dostępne są na stronie internetowej.

Koszałka

Firma Koszałka od wielu lat zaopatruje gospodarstwa domowe na terenie województwa pomorskiego we wszelkiego rodzaju artykuły niezbędne do budowy i remontów domów, elementy wykończeniowe oraz dekoracyjne.

Jest to elastyczne i szybko reagujące przedsiębiorstwo na wciąż zmieniające się gusta klientów oraz ich rosnące wymagania odnośnie jakości oferowanych produktów, jak i usług. Gwarancją najlepszej jakości obsługi jest kadra – fachowcy służący radą i pomocą.

 

StalMet

Firma StalMet powstała w 1992 roku. Na początku działalności zajmowała się głównie sprzedażą pokryć dachowych. W następnych latach oferta została rozszerzona o nowe artykuły.

Szybki rozwój możliwy był przede wszystkim dzięki profesjonalnej i rzetelnej obsłudze klientów. Obecnie firma jest zrzeszena w Grupie "Polskie Składy Budowlane" - największej tego typu organizacji w Polsce.

StalMet współpracuje ze wszystkimi najważniejszymi producentami materiałów budowlanych, zarówno polskimi jak i zagranicznymi. Oferta zawiera kompleksowe rozwiązania od fundamentów budynku aż po sam dach. Duży nacisk kładziony jest na jakość oferowanych produktów oraz fachowe doradztwo.