Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel

Poprostu NICE

Gdzie kupić?

LEROY MERLINFirma Leroy Merlin rozpoczęła działalność w roku 1923 we Francji. Od 1979 jest stowarzyszona z rodzinną grupą finansową Association Familiale Mulliez (AFM). W 2006 r. z firm branży budowlanej, które należały do AFM, utworzono GROUPE ADEO. Obecnie jest to drugi w Europie i czwarty na świecie dystrybutor w tej branży.

W skład GROUPE ADEO wchodzą duże sklepy budowlano-dekoracyjne - Leroy Merlin, małej i średniej wielkości sklepy (AKI, Bricocenter, Weldom), sklepy-składy (Bricoman, Bricomart) i inne (DomPro, Zodio Kbane). W 2010 GROUPE ADEO to 58 000 pracowników i 20 przedsiębiorstw w 9 krajach. W Polsce firma Leroy Merlin rozpoczęła działalność w 1994 roku, a w 1996 roku otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. W 2012 roku Leroy Merlin w Polsce to 43 sklepy w dużych i średnich miastach, o powierzchni handlowej od 6,0 do 18 tysięcy m2.

Polityką firmy jest promowanie i wspieranie lokalnych dostawców i przedsiębiorców. To dlatego ponad 80% towarów oferowanych w sklepach Leroy Merlin pochodzi od sprawdzonych polskich producentów i dystrybutorów.

OBI to międzynarodowy koncern o 40-letniej tradycji. W Europie zarządza ponad 500 marketami: przede wszystkim w Niemczech, a także w Austrii, Bośni - Hercegowinie, Czechach, Rosji, Słowenii, Szwajcarii, na Węgrzech i we Włoszech. W Polsce pod marką OBI działa już 46 marketów. Pierwszy z nich otwarto w 1998 r. w Tychach. Od tego czasu wciąż otwierane są nowe obiekty, a Zarząd OBI nadal planuje dalszy, intensywny rozwój sieci w Polsce.

O tym skąd wzięła się nasza nazwa i logo-bóbr, krążą prawdziwe legendy. Wbrew pozorom nie jest to akronim, a fonetyczny zapas słowa „hobby" wymawianego po francusku. To właśnie od pewnych Francuzów założyciele firmy kupili logo i nazwę, wiążąc sylwetkę sympatycznego bobra z siecią marketów budowlanych, znanych w całej Europie.

OBI to niekwestionowany lider rynku artykułów budowlanych, a sukces zawdzięcza odpowiednio dobranemu asortymentowi, dobrej orientacji w potencjale i potrzebach rynków lokalnych oraz bogatej ofercie usług. W marketach OBI pomagamy naszym Klientom w realizacji marzeń o wybudowaniu i urządzeniu domu, pamiętając jednocześnie, że dom to nie tylko cztery ściany, ale również rodzina, bezpieczeństwo i wygoda. Dlatego nasza oferta to ponad kilkadziesiąt tysięcy artykułów, które mogą być pomocne przy budowie, remoncie, czy urządzaniu domu i ogrodu. Markety OBI to także inspiracje i fachowe doradztwo.

Oferta automatyki Master dostępna jest dla klientów sklepów OBI, w następujących lokalizacjach:

 

1. al. Krakowska 102, 02-180 Warszawa

2. ul. Puławska 427, 02-671 Warszawa

3.  ul. Radzymińska 166, 03-576 Warszawa

4. ul. Zegrzyńska 9, 05-110 Jabłonna

 

Koszałka

Firma Koszałka od wielu lat zaopatruje gospodarstwa domowe na terenie województwa pomorskiego we wszelkiego rodzaju artykuły niezbędne do budowy i remontów domów, elementy wykończeniowe oraz dekoracyjne.

Jest to elastyczne i szybko reagujące przedsiębiorstwo na wciąż zmieniające się gusta klientów oraz ich rosnące wymagania odnośnie jakości oferowanych produktów, jak i usług. Gwarancją najlepszej jakości obsługi jest kadra – fachowcy służący radą i pomocą.

 

StalMet

Firma StalMet powstała w 1992 roku. Na początku działalności zajmowała się głównie sprzedażą pokryć dachowych. W następnych latach oferta została rozszerzona o nowe artykuły.

Szybki rozwój możliwy był przede wszystkim dzięki profesjonalnej i rzetelnej obsłudze klientów. Obecnie firma jest zrzeszena w Grupie "Polskie Składy Budowlane" - największej tego typu organizacji w Polsce.

StalMet współpracuje ze wszystkimi najważniejszymi producentami materiałów budowlanych, zarówno polskimi jak i zagranicznymi. Oferta zawiera kompleksowe rozwiązania od fundamentów budynku aż po sam dach. Duży nacisk kładziony jest na jakość oferowanych produktów oraz fachowe doradztwo.