Poprostu NICE

Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel

Poprostu NICE

Kontakt dla Partnerów

KONTAKT RECEPCJA
Tel. 22 759 40 00
email: nice.pl@niceforyou.com
Pon. - Pt. : 09.00 - 17.00
 
DZIAŁ HANDLOWY
 

REGION PÓŁNOCNY

e-mail do zamówień: polnoc.pl@niceforyou.com

Biuro:
Paweł Plewa
tel. 22 759 40 24

Szymon Kaczmarek
tel. 22 759 40 26

Przedstawiciele regionalni:

woj. zachodnio-pomorskie, lubuskie
Jacek Kupski
j.kupski@niceforyou.com
tel. 507 006 263

woj. kujawsko-pomorskie, pomorskie
Jarek Nieborak
j.nieborak@niceforyou.com
tel. 507 006 259

woj. mazowieckie, podlaskie
Arkadiusz Sienkiewicz
a.sienkiewicz@niceforyou.com
tel. 539 959 740

woj. mazowieckie, wielkopolskie, warmińsko-mazurskie
Miłosz Bogdanowicz
m.bogdanowicz@niceforyou.com
tel. 507 006 264
REGION POŁUDNIOWY

e-mail do zamówień: poludnie.pl@niceforyou.com

Biuro:
Andrzej Mazur
tel. 22 759 40 25

Adam Gajewski
tel. 22 759 40 27

Przedstawiciele regionalni:

woj. łódzkie, śląskie, świętokrzyskie
Przemysław Kwiatkowski
p.kwiatkowski@niceforyou.com
tel. 508 015 442

woj. mazowieckie, lubelskie i łódzkie
Marcin Siwek
m.siwek@niceforyou.com
tel. 669 601 343

woj. dolnośląskie, opolskie, śląskie
Dariusz Chrzan
d.chrzan@niceforyou.com
tel. 669 601 314

woj. małopolskie, podkarpackie
Piotr Szott
p.szott@niceforyou.com
tel. 507 006 266
 

DZIAŁ SCREEN

e-mail do zamówień: elero@niceforyou.com
 
Dział handlowy:
Mariusz Obuchowski
Specjalista ds. Produktu
m.obuchowski@niceforyou.com
tel. 22 759 40 43

Przedstawiciele regionalni:

woj. zachodnio-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie
Krzysztof Szeszuła
Area Sales Manager
krzysztof.szeszula@elero.pl
tel. 663 880 077

woj. mazowieckie, podlaskie, łódzkie
Rafał Bartosiewicz
Area Sales Manager
r.bartosiewicz@niceforyou.com
tel. 507 006 258

woj. lubelskie, świętokrzyskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie, małopolskie, podkarpackie
Marcin Krupnik
Area Sales Manager
marcin.krupnik@elero.pl
tel. 663 880 011
DZIAŁ BRAMY GARAŻOWE

e-mail do zamówień: bramy@niceforyou.com

Dariusz Królik
Product Manager
d.krolik@niceforyou.com
tel. 22 759 40 23

Dział handlowy:

Justyna Plewa
Specjalista ds. Produktu
j.plewa@niceforyou.com
tel. 22 759 40 23

Wioletta Chojnacka
Specjalista ds. Produktu
w.waleka@niceforyou.com
tel. 22 759 40 46