Poprostu NICE

Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel

Poprostu NICE

Kontakt dla Partnerów

KONTAKT RECEPCJA
Tel. 22 759 40 00 | Fax. 22 759 40 21
email: nice@nice.pl
 
DZIAŁ HANDLOWY
Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu
Robert Lubaszewski
email: robert.lubaszewski@nice.pl
biuro: 22 759 40 39

REGION PÓŁNOCNY

e-mail do zamówień: polnoc@nice.pl

Biuro:
Paweł Plewa
tel. 22 759 40 24

Łukasz Magda
tel. 22 759 40 26

Przedstawiciele regionalni:

woj. zachodnio-pomorskie, lubuskie
Jacek Kupski
jacek.kupski@nice.pl
tel. 507 006 263

woj. kujawsko-pomorskie, pomorskie
Jarek Nieborak
jarek.nieborak@nice.pl
tel. 507 006 259

woj. mazowieckie, podlaskie
Arkadiusz Sienkiewicz
arkadiusz.sienkiewicz@nice.pl
tel. 539 959 740

woj. mazowieckie, wielkopolskie, warmińsko-mazurskie
Miłosz Bogdanowicz
milosz.bogdanowicz@nice.pl
tel. 507 006 264
REGION POŁUDNIOWY

e-mail do zamówień: poludnie@nice.pl

Biuro:
Maciej Sadowski
tel. 22 759 40 25

Adam Gajewski
tel. 22 759 40 27

Przedstawiciele regionalni:

woj. łódzkie, śląskie, świętokrzyskie
Przemysław Kwiatkowski
przemyslaw.kwiatkowski@nice.pl
tel. 508 015 442

woj. mazowieckie, lubelskie i łódzkie
Marcin Siwek
marcin.siwek@nice.pl
tel. 669 601 343

woj. dolnośląskie, opolskie, śląskie
Dariusz Chrzan
dariusz.chrzan@nice.pl
tel. 669 601 314

woj. małopolskie, podkarpackie
Piotr Szott
piotr.szott@nice.pl
tel. 507 006 266
 

DZIAŁ SCREEN

e-mail do zamówień: elero@nice.pl
 
Dział handlowy:
Marciusz Obuchowski
Specjalista ds. Produktu
mariusz.obuchowski@nice.pl
tel. 22 759 40 43

Przedstawiciele regionalni:

woj. zachodnio-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie
Krzysztof Szeszuła
Area Sales Manager
krzysztof.szeszula@elero.pl
tel. 663 880 077

woj. mazowieckie, podlaskie, łódzkie
Rafał Bartosiewicz
Area Sales Manager
rafal.bartosiewicz@nice.pl
tel. 507 006 258

woj. lubelskie, świętokrzyskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie, małopolskie, podkarpackie
Marcin Krupnik
Area Sales Manager
marcin.krupnik@elero.pl
tel. 663 880 011
DZIAŁ BRAMY GARAŻOWE

e-mail do zamówień: bramy@nice.pl

Dariusz Królik
Product Manager
dariusz.krolik@nice.pl
tel. 22 759 40 23

Dział handlowy:

Sylwia Pakuła
Specjalista ds. Produktu
sylwia.pakula@nice.pl
tel. 22 759 40 23

Wioletta Chojnacka
Specjalista ds. Produktu
wioletta.chojnacka@nice.pl
tel. 22 759 40 46