Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel

Poprostu NICE

Kontakt dla partnerów

KONTAKT RECEPCJA

Tel. 22 759 40 00 | Fax. 22 759 40 22
email: nice@nice.pl

DZIAŁ HANDLOWY


REGION PÓŁNOCNY

e-mail do zamówień: polnoc@nice.pl

Biuro:

Paweł Plewa
tel. 22 759 40 24

Łukasz Magda
tel. 22 759 40 26

Dyrektor Handlowy

Marcin Skrobisz
email: marcin.skrobisz@nice.pl
biuro: 22 759 40 28
tel. kom.: 507 006 261

Przedstawiciele regionalni:

woj. zachodnio-pomorskie, lubuskie
Jacek Kupski
jacek.kupski@nice.pl
tel. 507 006 263

woj. kujawsko-pomorskie, pomorskie
Jarek Nieborak
jarek.nieborak@nice.pl
tel. 507 006 259

woj. mazowieckie, podlaskie
Rafał Bartosiewicz
rafal.bartosiewicz@nice.pl
tel. 507 006 258

woj. mazowieckie, wielkopolskie, warmińsko-mazurskie
Miłosz Bogdanowicz
milosz.bogdanowicz@nice.pl
tel. 507 006 264

REGION POŁUDNIOWY

e-mail do zamówień: poludnie@nice.pl

Biuro:

Maciej Sadowski
tel. 22 759 40 25

Adam Gajewski
tel. 22 759 40 27


Dyrektor Handlowy

Robert Lubaszewski
email: robert.lubaszewski@nice.pl
biuro: 22 759 40 39
tel. kom.: 507 00 62 68

Przedstawiciele regionalni:

woj. łódzkie, śląskie, świętokrzyskie
Przemysław Kwiatkowski
przemyslaw.kwiatkowski@nice.pl
tel. 508 015 442

woj. mazowieckie, lubelskie i łódzkie
Marcin Siwek
marcin.siwek@nice.pl
tel. 669 601 343

woj. dolnośląskie, opolskie, śląskie
Dariusz Chrzan
dariusz.chrzan@nice.pl
tel. 669 601 314

woj. małopolskie, podkarpackie
Piotr Szott
piotr.szott@nice.pl
tel. 507 006 266