Nice Polska

Siedziba Nice PolskaPolski oddział Nice jest jednym z pierwszych międzynarodowych oddziałów grupy Nice. Jesteśmy obecni na polskim rynku od 1996 roku i w tym czasie z dystrybutora bardzo podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, staliśmy się dostawcą kompleksowych systemów automatyki, zintegrowanych z nimi systemów alarmowych wspartych najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi ułatwiającymi zarówno ich instalację, jak i użytkowanie. Wieloletnie doświadczenie, coraz większe zaufanie konsumentów i specjalistów do marki Nice oraz przyjęta strategia dostarczenia klientom kompleksowej oferty uzupełniających się produktów, stały się przesłanką do wprowadzenia na rynek w 2011 roku wysokiej klasy segmentowych bram garażowych Nice. Dzięki temu udaje nam się utrzymać przewagę konkurencyjną i pozycję lidera rynku, a przyznany trzykrotnie tytuł ‘Lider Rynku’ w kategorii najlepsza firma w branży automatyki do bram i rolet jest najlepszym dowodem uznania i zaufania Klientów.

 

      

Siedziba

Siedziba firmy Nice Polska mieści się podwarszawskim Pruszkowie. Centralna lokalizacja ułatwia nam codzienne kontakty z siecią ponad 1000 Partnerów Handlowych z obszaru całej Polski. W siedzibie firmy, oprócz powierzchni biurowej i konferencyjnej, znajduje się centralny magazyn, z którego produkty Nice dystrybuowane są do Partnerów Handlowych w całej Polsce. Tu także zlokalizowany jest serwis oraz dział obsługi technicznej, który służy codzienną pomocą i poradą techniczną naszym autoryzowanym serwisantom i montażystom. Siedziba Nice Polska jest także doskonale przygotowana do przeprowadzania szkoleń technicznych. Służy do tego zarówno wzorcownia automatyki roletowej, jak również profesjonalne centrum szkoleniowe z bramkami treningowymi, gdzie odbywają się warsztaty praktyczne dla Partnerów Handlowych Nice.

Siedziba Nice Polska - panorama

Magazyn Nice Polska - panorama

Nice asortyment

Zespół Nice

"Pasja i przekonanie daje nam pewność, a pewność motywuje nas do działania..."

Atutem Nice Polska od samego początku jest i był mocny zespół, składający się z zaangażowanych i oddanych swojej pracy pracowników. Wielu z nich jest z firmą od początku jej istnienia na polskim rynku. To właśnie dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowniczej udało nam się zbudować zaufanie wśród kontrahentów. Właściwa organizacja zarządzania w firmie daje członkom naszego zespołu dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji, dzięki czemu osiągamy wysoką efektywność pracy.

Dziś zespół Nice Polska to 40 osób, pracujący w 5 działach:

  • dział handlowy
  • dział marketingu i PR
  • dział techniczny (serwis i magazyn)
  • dział księgowości
  • IT

NICE POLSKA – SCHEMAT ORGANIZACYJNY

Struktura Nice Polska