NICE POLSKA sponsorem tytularnym rozgrywek 1 ligi żużlowej

2017-04-07 NICE POLSKA sponsorem tytularnym rozgrywek 1 ligi żużlowej

Z wielką przyjemnością informujemy, że na mocy porozumienia między Nice a PZM, firma Nice, już po raz kolejny została sponsorem tytularnym rozgrywek pierwszej ligi żużlowej. Dzięki nowemu kontraktowi,  do końca sezonu 2017 rozgrywki będą nosiły nazwę Nice 1 Ligi Żużlowej!

W dniu, 7 kwietnia 2017 r. Andrzej Witkowski, Prezes Polskiego Związku Motorowego oraz dyrektor zarządzający Nice Polska, Adam Krużyński, w obecności mediów, parafowali umowę na sponsoring tytularny rozgrywek żużlowej Nice 1 Ligi. Dwa mecze każdej z żużlowych kolejek będą transmitowane na żywo przez kanał Polsat Sport oraz TV Eleven.  Tegoroczne rozgrywki zyskały aż dwóch nadawców telewizyjnych, co z pewnością znacząco wpłynie na możliwość dotarcia z przekazem i informacjami o marce Nice jako sponsorze, do jeszcze większej liczby konsumentów i potencjalnych użytkowników produktów Nice.

Nice 1 Liga Żużlowa

"Współpraca miała wzloty i upadki" - przyznaje Adam Krużyński - "I liga przeszła jednak pozytywną metamorfozę. Wiele osób musieliśmy przekonać, że I liga może być dobrym produktem. To się udało. Teraz przed nami znakomity okres. Cieszę się z nowego partnera telewizyjnego."

Od blisko 15 lat Nice wspiera polski sport. Dzięki naszej strategii marketingowej, udaje nam się wspierać sportowców z pasją, jednocześnie z roku na rok zwiększać świadomość marki wśród obecnych i przyszłych Klientów.

Na przestrzeni ostatnich lat byliśmy m.in. sponsorem żużlowej reprezentacji Polski, oficjalnym partnerem rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy czy pierwszym w historii sponsorem sędziów PZPN, a od tego roku jesteśmy sponsorem tytularnym piłkarskiej „Nice 1 Ligi”.

Nice 1 Liga Żużlowa Nice 1 Liga Żużlowa