Partner Nice z licencją!

2016-09-19 Partner Nice z licencją!

Licencjonowani instalatorzy to grupa profesjonalistów, którzy wykonują swoją pracę zgodnie ze standardami wyznaczanymi przez Nice. Wybierając odpowiedniego montażystę, który posiada rekomendację Nice, masz pewność, że automatyka zostanie odpowiednio dobrana do Twojej bramy, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się jej walorami przez długi czas oraz skorzystasz z przedłużonej gwarancji.

Wszyscy licencjonowani instalatorzy przeszli szkolenie techniczne w siedzibie Nice w Pruszkowie bądź jednym z regionalnych centrów szkoleniowych, zdali egzamin licencyjny oraz spełnili wszystkie pozostałe wymagania programu licencyjnego Nice. Każdy z instalatorów otrzymał imienną licencję, na której znajduje się jego zdjęcie, imię i nazwisko, miasto, nazwa Partnera Handlowego Nice, z którym współpracuje oraz data ważności licencji. Na każdej licencji znajduje się zdjęcie instalatora oraz hologram potwierdzający jej ważność.

Zanim użytkownik dokona wyboru instalatora, ma możliwość weryfikacji on-line jego uprawnień. Wystarczy za pomocą prostego panelu dostępnego pod tym linkiem: http://www.nice.pl/gdzie-kupic/ wpisać imię i nazwisko instalatora lub jego numer licencji. Jeśli weryfikacja przebiegnie poprawnie, wyświetli się odpowiedni komunikat oraz dodatkowo informacja na temat firmy, z którą współpracuje dany instalator oraz data ważności licencji.

Naklejka_licencja_NiceAby uzyskać 3-letnią gwarancję, należy obowiązkowo wykonać płatny przegląd techniczny między 10 a 12 miesiącem użytkowania. Prawo wykonywania płatnych przeglądów technicznych mają wyłącznie licencjonowani instalatorzy Nice, którzy w czasie szkoleń technicznych poznali standard takiego przeglądu sugerowany przez producenta. Przegląd musi być potwierdzony odpowiednim wpisem w karcie gwarancyjnej.

Obserwując rynek automatyki i zachodzące na nim procesy, należy zachować ostrożność przy zakupie produktów Nice dystrybuowanych za pośrednictwem popularnych internetowych serwisów aukcyjnych oraz sklepów internetowych, oraz sprzedawców i firm nie posiadających autoryzacji Nice Polska, nie będących Partnerami Handlowymi Nice. Bardzo dużo ofert, w tym tych o niezwykle atrakcyjnej cenie odsprzedaży, dotyczy produktów z nieoficjalnej dystrybucji lub niewiadomego pochodzenia oraz oferowanych przez dystrybutorów z innych krajów w tym przez firmy, które nie są Partnerami Handlowymi Nice. Zakup produktu u pośrednika, który nie jest Partnerem Handlowym Nice, powoduje, że dane urządzenie nie jest objęte jakimkolwiek programem gwarancyjnym. Wybór licencjonowanego instalatora Nice gwarantuje profesjonalną i fachową obsługę oraz możliwość skorzystania z 3-letniej ochrony gwarancyjnej.